optionen handel.

I Turniej Piłki Nożnej w Rdzawce 23.04.2015

Dnia 23.04.2016 o godzinie 14:00 rozpoczął się Turniej Piłkarski na boisku wielofunkcyjnym obok Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rdzawce. Do Turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które były podzielone na 2 grupy w każdej po 4 drużyny.

W grupie A pierwsze miejsce zajęła drużyna ECHO RDZAWKA, drugą pozycję zajęła drużyna WAFELKI w której występowali studenci z Nowego Targu znani jako Recreo PPWSZ. Kolejne miejsca w grupie A to TDM TEAM oraz LAWINA SPYTKOWICE.

W grupie B najlepsza okazała się drużyna NOKAUT wyprzedzając PAJĄKI oraz T-18 i WOLNI STRZELCY.

Niestety po meczach grupowych pogoda nam się popsuła i musieliśmy przełożyć mecze półfinałowe i finałowe na przyszły tydzień. Zmierzyli się w nich zawodnicy:

ECHO-PAJĄKI zwycięska w tym starciu okazała się drużyna, w której kapitanem był Grzegorz Dziechciowski pokonując przeciwników w karnych 3:2.

Drugi mecz półfinałowy został rozegrany pomiędzy NOKAUT-WAFELKI po zaciętym i wyrównanym spotkaniu nadszedł czas na karne, w których lepsza okazała się drużyna z Nowego Targu.

Mecz o 3 miejsce przyniósł wiele emocji i bramek, zwycięska okazała się drużyna z Rabki która zwyciężyła 4:0 z dobrze nam znanymi Pająkami.

Finałowy mecz to piłkarskie szachy, po 2 połowach wynik spotkania był 0:0, w drugiej części dogrywki drużynie WAFELKI udało się strzelić bramkę i to ona cieszyła się ze zwycięstwa.

Królem strzelców został zawodnik ECHO RDZAWKA Piotr Stolarczyk strzelec sześciu bramek, MVP wpadło w ręce zawodnika Mateusza Stasika, zawodnika WAFELKÓW. Najlepszy Bramkarz to zawodnik NOKAUTU, Borys Karnicki który w całym turnieju puścił najmniejszą ilość bramek.

Dziękuję bardzo wszystkim którzy pomogli w organizacji Turnieju oraz kibicom bez których to wydarzenie nie było by tak emocjonujące.

Autor: Przemysław Zając